Poďakovanie

Stalo sa to jedného dňa, môj syn mal haváriu na motorke vo večerných hodinách. Keď som sa to dozvedela skoro ráno, bol už po operácii. Mal vážne poranenie brucha a vnútorných orgánov. Bol v umelom spánku viac ako mesiac.

Vtedy som sa dozvedela, že v rodinách majú ,,Najsvätejšiu Pannu Máriu”, ktorú som si zobrala do môjho domu a veľmi úpenlivo a zo srdca som sa k nej modlievala aj s mojou sestrou. Prosila som len, aby mi zachránila môjho syna, ktorý bojoval o život a nevedeI dýchať, preto som ten strach a utrpenie znášala veľmi ťažko. Ešte viac som v modlitbách prosila Pannu Máriu, aj v kostole sme sa modlili, aj svätá omša bola za uzdravenie nemocného.

Trvalo to asi 3 mesiace a Panna Mária ma vyslyšala, Iebo môjho syna postupne odpojili od prístrojov. Potom ale dostal infekciu a preložili ho na infekčné oddelenie. Tam statočne bojoval. Ale ja som sa stále silno a zo srdca modlila, len aby to zvládol.

Teraz je už doma a pomaly sa zotavuje. Má následky, ale modlím sa aj naďalej, aby ho Panna Mária ochraňovala. Budem dúfať v modlitbách, že mu bude naďalej pomáhat’ a uzdravovať ho.

Verím, že to, že prežil, bol zázrak Panny Márie. Preto skutky a lásku od nej budem navždy celým srdcom milovať a naďalej pokračovať v modlitbách.

Úprimné Pán Boh zaplať.

veriaca Eva Ferenczyová