mobilné aplikácie

Biblia
Bezplatná aplikácia Biblie ponúka spôsoby ako hľadať Božie srdce každý deň: počúvajte audio Bibliu, vytvárajte modlitby, študujte s priateľmi a objavujte viac ako 2000 prekladov Biblie.

Lekcionár
Aplikácia obsahuje biblické čítania a liturgický kalendár biblických čítaní.

Breviár – Liturgia Horarum
Liturgia hodín – rímskokatolícka denná modlitba Cirkvi (latinská pôvodina, slovenský, český a maďarský preklad).

Modlitebnik
Modlitebník je aplikácia, v ktorej je o niečo viac modlitieb ako v klasickej modlitebnej knižke. Obsahuje niektoré modlitby z Jednotného katolíckeho spevníka (JKS) a ešte niečo navyše.

Biblia pre deti
Aplikácia Biblia pre deti, ktorá je teraz k dispozícii pre smartfóny a tablety s Androidom, je vždy úplne zadarmo!

Liturgické čítania
Aplikácia „Liturgické čítania“ je určená najmä pre katolíkov, ktorí chcú mať rýchly prístup ku aktuálnym liturgickým textom čítaných počas bohoslužieb.

Spevník JKS
Jednotný katolícky spevník.

Novena_Pompejska
Novéna na 54 dní.

Knižka
Aplikácia obsahuje základné modlitby a vačšinu piesní JKS.

Cirkev na Slovensku

Masmédiá